22 - Апрель - 2015
17 березня 2015 року в залі дошкільного навчального закладу №19 м.Ужгорода відбулося методичне об’єднання музичних керівників міста.
Муз.керівник закладу Клицько Інга Іванівна провела музичне заняття з елементами інтегорованого навчання «Казка про маленьку Нотку» з дітьми старших груп, ведуча заняття — Єдрзеяк К.С.
З досвіду своєї роботи Клицько І.І прочитала доповідь на тему «Мовленнєві та музично-рухові вправи за концепцією Карла Орфа».
В залі була організована презентація-виставка теоретичного та практичного матеріалу.








