4 - Февраль - 2014
22 січня 2014 року о 9.00 в ДНЗ №19 відбулося методичне об’єднання вихователів середніх груп м.Ужгорода.
Основними питаннями порядку денного були:
1. Колективний перегляд сюжетного заняття з елементами інтегрованого навчання:
«Вчись добро робити всім: і дорослим, і малим».
Середня група №2. Вихователь Гецко Єва Михайлівна.
2. Презентація портфоліо та методичного посібника вихователя Гецко Є.М:
«Інтерактивні форми і методи роботи з морально-етичного виховання дітей дошкільного віку»
Завершилося м/о обговоренням заняття. Вихователі міста оглянули виставку особистих напрацювань Єви Михайлівни та обмінялися педагогічним досвідом з питання морально-етичного виховання.
Пропонуємо коротенький фото-звіт.
no images were found
Для того, щоб отримувати новини ДНЗ на електронну пошту, впишіть іі адресу у формі знизу і натисніть«Отримувати!»
