
Серед низки заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка одним із найяскравіших стало свято «Садок вишневий коло хати…», яке відбулося 14 березня 2014 року в ДНЗ №19. На ньому звучали вірші Великого Кобзаря про рідну Україну, її природу та красу. Лунали українські народні пісні, дівчата вражали своїми барвистими костюмами та незабутньою композицією «Рушничок». Наприкінці дійства [ … ]

