4 - Март - 2024
Діти нашого закладу прийняли участь у міському флешмобі з нагоди 210-і річниці з дня народження Т.Шевченка «Читаємо Кобзаря». Дякуємо Соломійці і Степану за чудове декламування віршів.
Діти нашого закладу прийняли участь у міському флешмобі з нагоди 210-і річниці з дня народження Т.Шевченка «Читаємо Кобзаря». Дякуємо Соломійці і Степану за чудове декламування віршів.