Програма «Здорова усмішка дітей Закарпаття» в ДНЗ №19!

admin 7 - Февраль - 2014

zdorova-usmishka-ditey-zakarpattyaЗа сприяння кафедри «Стоматологія дитячого віку» УжНУ та адміністрації ДНЗ №19 в закладі успішно реалізується Програма «Здорова усмішка дітей Закарпаття».

Розпочався I етап — Гігієнічні навчання дошкільників.

Інтерни кафедри разом з професором Клітинською Оксаною Василівною фахово попрацювали з малечею, застосовуючи  на практиці  найбільш ефективні і дієві форми і методи роботи — ігрові, фольклор, показ, експеримент.

Під час таких подорожей з Королевою Зубною Щіткою дошкільнята отримали усі необхідні гігієнічні знання, уміння і навички, щоб у майбутньому уникнути багатьох хвороб.

Маємо надію, що при черговому медичному огляді у стоматолога, наші вихованці порадують всіх щирою блискучою посмішкою.

internu-v-dnz19

zdorova-usmishka-ditey-zakarpattya

Для того, щоб отримувати новини ДНЗ на електронну пошту, впишіть іі адресу у формі знизу і натисніть«Отримувати!»

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/dnzn19/dnz19.com.ua/www:/home/dnzn19/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/dnzn19/dnz19.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2081