admin 29 - Апрель - 2020

ПОРАДИ ПРО ВИХОВАННЯ ВІД МАТЕРІ ТЕРЕЗИ

Ось головні засади виховання від цієї великої жінки:

  1.Дитина, яка відчуває себе маленькою і слабкою, хоче мати над собою непорушний авторитет, що захищає її. Дитина шукає у батьків фізичної та психологічної підтримки. Якщо вдома дитина є свідком сварок, суперечок між батьками, бачить брехню і нечесність, то як можуть батьки очікувати, що їм вдасться добре виховати її. Коли дитина бачить, що її батько або мати поводяться неправильно, вона відчуває себе втраченою і бунтує. Це причина багатьох трагедій в сім’ї та суспільстві.
    2. Краще ніколи не бити дитину. Ви залишите в її пам’яті враження ненависті, злоби, а не справедливості. А для справжнього виховання дитина повинна відчувати, що ви справедливі і тому маєте рацію, караючи її.
        3. Якщо вже вам і доведеться покарати дитину, ваш погляд не повинен висловлювати ні злості, ні ворожості: дитина швидко забуде ляпаса , але ніколи не забуде ваш погляд, сповнений ненависті і злоби. Ваші покарання повинні бути продиктовані бажанням дати зрозуміти дитині, що для її ж блага існують правила, яких потрібно дотримуватися.
  4. Діти повинні безмежно довіряти своїм батькам і підкорятися їм. Це одне з основних правил виховання дітей в дружній і люблячої сім’ї.

  5. Будьте уважні до того, що ви говорите. Дорослі недостатньо контролюють свої висловлювання, коли розмовляють з дітьми. Деякі, звертаючись до дитини, називають його ледарем, дурнем, бездарою. Цим дорослі — батьки і вихователі — часто гублять дітей. Діти, піддаючись навіюванню, через деякий час дійсно стають недопитливими, ледачими тощо.

      6.  Не треба лякати дітей чудовиськами, вовками, поліцією. Це не зробить їх ні розумнішими, ні добрішим.
     7. Виховуйте дітей, подаючи їм бездоганний приклад. Діти не люблять повчань і нотацій, вони хочуть бачити ваші вчинки, а не слухати ваші слова.
        8. За будь-яких обставин намагайтеся бути на висоті в очах своїх дітей. Чи не виставляйте напоказ свої слабкості і недоліки. Коли батьки дозволяють дітям бачити їх слабкості, діти хвилюються, втрачають орієнтацію, так як їм нема на кого більше покластися. 

Прокоментувати


Рекомендуємо


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/dnzn19/dnz19.com.ua/www:/home/dnzn19/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/dnzn19/dnz19.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2081